Szkoła motocyklowa w GTA: San Andreas

Szkoła Motocyklowa – tu doskonalimy jazdę na motorach a przy okazji dowiadujemy się o kilku fajnych trickach. Za złote medale dostajemy NRG 500 najszybszy motocykl w grze. Za srebrne FCR 900 a za brązowe Harleya, czyli Freewaya.

360 150x150 Szkoła motocyklowa w GTA: San Andreas1. The 360
Najprostsze zadanie, jakie tylko możemy sobie wymarzyć. Polega ono na zrobieniu kółka paląc gumę w miejscu. Wciskamy jednocześnie gaz i hamulec, po czym wybieramy kierunek, w którym chcemy się obracać. Żeby zdobyć 100% trzeba zatrzymać się dokładnie w tam gdzie zaczynaliśmy zabawę puszczając W i S chwilkę wcześniej.

180 150x150 Szkoła motocyklowa w GTA: San Andreas2. The 180
Kolejne bajecznie proste zadanie. Tym razem musimy przejechać kawałek zawrócić się pomiędzy pachołkami wrócić i zaparkować idealnie. Zaraz po starcie proponuje odbić trochę w prawo. Gdy rozpoczną się pachołki puszczamy gaz i zakręcamy starając się jak najbardziej ściąć zakręt. Kiedy już jesteśmy przy pachołku gdzie mamy zawrócić lekko wciskamy hamulec ręczny i puszczając go przyspieszamy. Teraz musimy zaparkować idealnie w środku pola.

the wheelie 150x150 Szkoła motocyklowa w GTA: San Andreas3. The wheelie
Oto i kolejne proste zadanie. Teraz trzeba przejechać z przednim kołem w górze przez wyznaczone pole i zaparkować. Dojeżdżając do pachołków wciskamy lekko strzałkę w dół i dojeżdżamy tak do strefy parkowania gdzie wciskamy hamulec.

 

jump and stop 150x150 Szkoła motocyklowa w GTA: San Andreas4. Jump and Stop
Prościutko. Wyskakujemy z rampy dojeżdżamy do strefy parkowania i hamujemy.

 

 

the stoppiem 150x150 Szkoła motocyklowa w GTA: San Andreas5. The stoopie
Zadanie podobne do The wheelie zmienia się tylko koło. Dojeżdżając do pachołków wciskamy jednocześnie strzałkę w gorę i hamulec, który szybko po podniesieniu tylnego koła zamieniamy na gaz. Po dojechaniu do strefy parkowania puszczamy wszystko i hamujemy.

 

jump and stoppie 150x150 Szkoła motocyklowa w GTA: San Andreas6. Jump and Stoppie
Zadanie polega na wyskoczeniu z rampy i dojechaniu na przednim kole do strefy parkowania. Zaraz po starcie motor podnosi przednie, koło, więc lekko go przygaszamy strzałką w gorę. Po wyskoku trzeba tak skorygować lot by motor wylądował na przednim kole ustawiony około 45 – 50 stopni do zeskoku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze powinniśmy zaraz po wylądowaniu dodać gazu lekko wciskając strzałkę w górę. Po dojechaniu do strefy parkowania wciskamy hamulec.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • kody do gta sa na ps2 na motor
 • kody do gta san andreas na ps2 na motor
 • kody do gta san andreas na motory
 • kody do gta sa na motory
 • kod na motor do gta sa na ps2
 • kody do gta sa ps2 na motory
 • kod na motor do gta sa
 • kod na motor do gta san andreas na ps2
 • kod na motory do gry gta sa na ps2
 • 100 % jazda na motorze gta sa
 • kod na jazde na motorze gta san andreas
 • kod gta sa na jazde motorem
 • jak zrobic the stoppie gta
 • Czym zrobic w kodach do gry gta san andreas kierunki
 • gta sa szkoła jazdy problem

Informacje o claude

Za młodu dużo uwagi poświęcałem serii GTA. Obecnie czasu mam niestety coraz mniej, ale pasja nadal jest we mnie żywa. Postanowiłem, więc stworzyć blog, na którym będę zamieszczał informacje związane ze światem GTA, co pozwoli mi dzielić się moją pasją z innymi fanami tej serii i nie tylko.
Ten wpis został opublikowany w kategorii GTA: San Andreas i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>